Dobra Strona

Startujemy Dobrą Stronę

Jestem znowu w internetach! Teraz już z oficjalnym, ładnie brzmiącym adresem, już na stałe.

Przekazując dobre spojrzenie nie liczę na Waszą interakcję, na miliony czytelników, komentarze, lajki czy udostępnienia. Chociaż byłoby miło, bo wtedy dobre spojrzenie powędruje w świat mając szansę obudzić w kimś Dobrą Osobę.Ale – nie. Na tą chwilę jedyne, na co liczę, to pozytywne nakręcenie samego siebie. Chociaż mam w sobie niezmierzone zasoby optymizmu, to jak każdy głęboko uzależniony – chcę go więcej! Potrzebuję jak powietrza.

A tym sposobem, prowadząc Dobrą Stronę – jestem w jakiś sposób zobowiązany wyszukiwać go więcej i więcej w otaczającym świecie. Aby móc coś tu napisać.

Jeśli wśród tych, którzy to czytają, są podobni ludzie, ćpuny Dobrego Życia, optymistyczni wariaci i wariatki z inklinacją do grafomanii – zapraszam serdecznie do współtworzenia Dobrej Strony.

Cieszmy się pozytywnymi rzeczami, które nas spotykają, dywagujmy na temat szczęścia, wspaniałości tego świata. Może uda się choć trochę przykryć ten strasznie dramatyczny, krwisty i ponury syf sączony do naszych świadomości przez media.

Nie zgadzam się z takim obrazem świata. Nie zgadzam się z tym, że najważniejsze wiadomości muszą ociekać krwią, epatować przemocą, napawać strachem. Mam tego dość.

Chcę dostrzegać Dobro i o tym opowiadać. Jeśli zatem masz ochotę – zapraszam na wycieczkę po innej, dobrej części świata.

Dobra Strona
Widzę dobre rzeczy…

Dodaj komentarz